Proboszczowie

Ks. Proboszcz Edmunt Wesołek (28.10.1916 - 31.01.1974)
Przypadła mu w udziale zaszczytna ale i trudna misja organizowania duszpasterstwa w nowo utworzonej wspólnocie parafialnej. Proboszcz z organistą wynajmował mieszkanie w domu państwa Styn, gdyż dopiero jesienią 1958 r. można było zamieszkać w niewykończonej jeszcze plebanii. Ks. Wesołek zaprowadził odnowę soborową w parafii. Sam głosił liczne rekolekcje i nauki stanowe. Ożywił cześć dla Eucharystii i Matki Najświętszej. Szerzył oświatę religijną przez rozprowadzanie znacznej ilości egzemplarzy Pisma św., czasopism katolickich i wypożyczanie książek. Chętnie gościł na plebani księzy wakacjuszy. Niespodziewanie odwołany do wieczności 31.01.1974 spoczywa na cmentarzu w Ostrowie.

Ks. Kanonik Bolesław Lewiński (19.09.1922 - 19.03.1992)
Duszpasterzował w Karwi w okresie wielkich i trudnych przemian społeczno - politycznych zachodzących w naszej ojczyźnie. Gorący czciciel Matki Bożej, Opiekunki Rybaków i marynarzy oraz Królowej Polskiego Morza sławił Panią Swarzewską w pieśni "Rano, gdy morze się budzi". jego homilie wakacyjne i promienne oblicze wspomina do dziś wielu wczasowiczów. Zmarł nagle w uroczystość św. Józefa 1992 r. Zgodnie ze swą wolą spoczął na cmentarzu w Pucku.

Ks. Proboszcz Zygmunt Jankowski (ur. 01.05.1955)
Od roku 1989 pracował jako wikariusz w tutejszej wspólnocie parafialnej. Po śmierci Ks. Lewinskiego został mianowany jej proboszczem. Przeprowadził dzieło odnowy elewacji zewnętrznej kościoła i pozostałych budynków parafialnych a także zmienił całkowieci wystrój wnętrza świątyni.